Katusekivi Aerlox Protector+ betoonist katusekivi

Katusekivi Aerlox Protector+ betoonist katusekivi

Aerlox Protector + on uus betoonist katusekivi mis on kerge ja vastupidav. Kui soovite uuele katuse eeliseid ja natuke muud, valige Aerlox Protector+.

Kerge, vastupidav ja vaikne katusekivi Aerlox näeb hea välja, püsib puhas ja on teie katuse jaoks ökoloogiline valik. Esmapilgul näeb Aerlox Protector+ välja nagu tavaline katusekivi. Lihtsalt natuke parem. Välimus on siiski vaid väike osa kõigest, mis muudab Aerloxi ainulaadseks. Aastatepikkuse uurimise ja katsetamise tulemusena on BMI välja töötanud uue betoonisegu ja ainulaadse profiili. Tänu neile on katusekivi tihedam, tugevam ja kergem ning samal ajal takistab sambla kasvu.

Soomes ehitatakse katused vastu tohututele lumekoormustele – põhimõtteliselt taluvad katused katusetelliste raskust ilma probleemideta. Kui aga muret valmistab katuse kaal, saate Aerlox Protectoriga oma katusele kõik katusekivi eelised kergemas pakendis. Aerlox on 15% kergem kui tavaline katusekivi. BMI välja töötatud betoonisegu võimaldab õhemat katusekivi kuju, ilma et see kahjustaks vastupidavust. Aerlox Protector katusekivi struktuur on väga tihe, mistõttu katus kuivab kiiresti. Katusekivi servakonstruktsioon hõlbustab ka vee kiiret eemaldamist katuselt. Sammlakindel ja kuiv katusepind ei toimi kasvusubstraadina – seetõttu püsib Aerlox kivikatus pikka aega samblast puhas. Kivikatus on selle eluea jooksul pikk kasutusiga ja väikseim süsinikujälg.

Valige katus, mis kestab – samal ajal saate tänu hingerahu ja meie elukeskkonda.

  • Vastupidav
  • Vaikne
  • Stiilne disain
  • Minimaalne sambla kasv
  • Kõige ökoloogilisem katuselahendus

 

Lae alla: Ormax-Aerlox-tootelehterror: Content is protected !!